На Житомирщині поліцейські привітали з Днем народження доньку загиблого колегиМаленькій Віолетті днями виповнилось7 років. З найкращими побажаннями та подарунком до іменинниці завітали працівники управління кадрового забезпечення ГУНП в Житомирській області.

Про це повідомляє Поліція Житомирської області.

Гостям Віолетта розповіла про свої успіхи у школі та поділилась своїми мріями. А поліцейські привітали дівчинку з Днем народження та вручили подарунок. Іменинниця випустила в небо повітряні кульки зі своїми бажаннями, аби вони якнайшвидше здійснилися.

Поліцейські Житомирщини пам’ятають своїх колег, які загинули під час виконання службових обов’язків, та підтримують їх родини. Особливу увагу та турботу приділяють дітям, адже вони її найбільше потребують.

Варто нагадати, що 27 лютого 2022 року інспектор з реагування патрульної поліції майор поліції Іван Гераїмчук загинув під час виконання службового завдання у прикордонному районі Житомирщини.

Схиляємо голову перед всіма загиблими захисниками, які віддали своє життя за наш спокій та мир і боронили Вітчизну. Подвиг і героїзм кожного – неоціненні! У них залишаються ріні та близькі, яким дуже потрібна підтримка. І приклад такої підтримки ми саме зараз і бачимо.

Поліція Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW