У Чернігові з’явиться нова система оповіщення, яка працюватиме навіть під час відсутності світлаНайближчим часом у Чернігові з’явиться нова система оповіщення. Проект погоджений і зараз проходить експертизу. Нова система буде абсолютно автономною і працюватиме, навіть за відсутності електронапруги. Окрім самого сигналу сирени, надаватиме рекомендації щодо подальших дій населенню.

Про це повідомляє газета «Чернігівщина».

Робота з удосконалення та оновлення системи оповіщення в місті та деяких прикордонних громадах, ведеться ще з квітня. Допомогти Чернігівщині у вирішенні цього питання зголосився «Фонд Партнерство за сильну Україну». Проект вже погоджений, зараз проходить експертизу. Згодом Фонд оголосить тендер на проведення робіт.

Сергій Болдирев, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА

Сергій Болдирев, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА

«На сьогоднішній день уже завершені всі проектувальні роботи, щодо проекту модернізація система оповіщення в місті Чернігів, – повідомив директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА Сергій Болдирев. – Цю роботу розпочали в квітні. Спершу звернулися до міжнародних партнерів. Першим відгукнулися і почав працювати з нами «Фонд за сильну Україну», наповнюють цей фонд британські громадяни. Проект погоджений, зараз вже проходить експертизу. Система оповіщення, яка працює зараз, – дротова, залежить від енергопостачання, наявності зв’язку, пошкоджень кабелю. Нова не матиме ніяких дротів і працюватиме на акумуляторах, які забезпечують до 15 годин безперестанної роботи сирен. Сигнал на включення сирени здійснюватиметься через Інтернет та мобільний зв’язок. Система достатньо автономна і захищена. Крім того, через гучномовець, окрім сигналу «Увага», в речовому режимі подаватимуть інформацію, яка саме небезпека: ракетна, авіаційна чи інша».

Планується, що вже до кінця цього року така система оповіщення буде в Чернігові. Також подібні системи оповіщення запрацюють на прикордонні – в Новгород-Сіверському, Семенівці, Добрянці та Ріпках.

Марія Пучинець, газета «Чернігівщина»


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW