Автомобіль підірвався на ворожій міні: загинув воїн-лісівник з Житомирщини Ігор БереснєвРодина лісівників ДП «Ліси України» зазнала непоправної втрати. Вчора на 22-му році життя загинув майстер лісу Закусилівського лісництва з Житомирщини Ігор Береснєв

У квітні 2021 року Ігор розпочав трудову діяльність у Закусилівському лісництві на Народиччині. Свою роботу він любив і виконував її добросовісно. Ігор доглядав за лісовими насадженнями, стежив за їх санітарним станом, проводив лісовідновлювальні роботи. 28 жовтня цього ж року підписав контракт на проходження військової служби. 

З початком повномасштабного вторгнення Ігор був у складі 48-ї бригади, яка перебуває на Куп'янському напрямку. Був командиром інженерно-саперного відділення, яке розміновувало найскладніші ділянки, для пересування наших військових. Минулого року, за сумлінне й успішне виконання бойових завдань, отримав Почесний нагрудний знак «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Під час одного з бойових виходів автомобіль, в якому перебував Ігор, підірвався на ворожій міні. Лікарі доклали максимум зусиль, аби врятувати життя пораненого військового, але, на жаль, їм це не вдалося.

Світла пам'ять про Ігоря назавжди залишиться в серцях його родини та колег-лісівників!

ДП "Ліси України"

Автомобіль підірвався на ворожій міні: загинув воїн-лісівник з Житомирщини Ігор Береснєв, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW