Газета «Сім днів» - подруга, помічниця, порадниця, дослідницяНапевно, дехто з містян читає Чернігівську міську газету «Сім днів» чи не з перших днів її появи на світ. Імовірно, хтось долучився пізніше. Дехто передплачував певний час, а потім з якоїсь причини припинив спілкування зі мною, але згодом повернувся до когорти моїх вірних і відданих шанувальників. Що ж мотивує вас, мої дорогі читачі, залишатися зі мною на зв’язку багато-багато років?

Гадаю, у кожного чи кожної з вас є свої причини. Для когось міська газета «Сім днів» - цікава співрозмовниця, яка слідкує за головними новинами та подіями, зустрічається з відомими та мало відомими людьми, які є експертами у своїй сфері. Потім я ділюся з вами своїми враженнями, думками, спостереженнями, запрошую до роздумів і обговорень. Підказуйте мені «паролі та явки», якщо маєте в своєму колі таких людей!

Для когось я – помічниця у вирішенні тих чи інших питань. Ви звертаєтеся до редакції, ставите запитання, які вас хвилюють, і журналісти шукають відповіді. Буває, я стаю арбітром у суперечливих ситуаціях. Буває, викликаю суспільний резонанс, що сприяє вирішенню тих чи інших проблем. Тож пишіть і телефонуйте, звертайтеся! Може, разом нам вдасться зробити цей світ трохи комфортнішим і теплішим.

Мені частенько доводиться бути дослідницею, заглиблюватися в різні теми – політичні, медичні, культурні, економічні, екологічні тощо, розфарбовувати білі плями, з’ясовувати, що ж сталося в тих чи інших обставинах, в той чи інший період. Підказуйте такі теми! Я дуже хочу бути вам корисною.

І оскільки передплата на наступний рік уже розпочалася (до речі, передплачуйте та вигравайте призи! подробиці – трохи нижче), я запитала у моїх подруг, що їх приваблює в мені, які теми цікаві, що варто було би змінити? Чекаю побажання і від вас!

Ірина Соломаха, депутатка Чернігівської міської ради:

Газету «Сім днів» бачу, намагаюся читати щотижня. Особливо мене цікавлять розмови з лідерами думок міста – про ідеї, про проекти, про перспективи - неформальні, і також різні цікавинки з життя Чернігова. Бо новини зараз переважно отримуємо з телеграм-каналів чи соцмереж.

Моє головне побажання нашій міській газеті – вижити й піти далі, адже зараз газетам дуже складно, і журналістика переживає непрості часи. Всім нам – перемоги!

Газета «Сім днів» - подруга, помічниця, порадниця, дослідниця, фото-1

Світлана Коваленко, головна спеціалістка виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, магістр публічного управління:

Інформаційна сфера стрімко розвивається, динамічно змінюються тенденції, розширюються засоби інформування, але це переформатування, на мій погляд, не вплине на газети, які друкують цікаві історичні або ненудні аналітичні матеріали, інтерв’ю. А «Сім днів» саме така!

Близько 20 років моніторинг місцевих газет був серед моїх професійний обов’язків. Під час мандрівок за кордон теж прагнула переглянути газети. Було цікаво, яка верстка, як проілюстровані матеріали. Зараз увагу привертають публікації у зарубіжних виданнях про Україну.

Для мене новини завжди були у пріоритеті, але на даний час переважно читаю Інтернет-ресурси, які за оперативністю випереджають інші ЗМІ. Соціальні мережі стали одним із способів комунікації та основним джерелом отримання інформації. Вірю: коли Україна переможе, у нас буде така ж мода, як у багатьох європейських країнах, де люди неспішно пʼють ранкову каву та читають газети.

Газета «Сім днів» - подруга, помічниця, порадниця, дослідниця, фото-2

Тетяна Кривонос, керуюча апаратом Чернігівського апеляційного суду

Газету не передплачую, але час від часу купую та читаю. Або в електронному вигляді на очі потрапляє інформація з газети (пані Тетяна має на увазі сайт 0462, на якому з’являються статті чи новини з газети – ред.).

Мені подобається, бо це про Чернігів, містян, про цікаве, що відбувається в громаді, про людей – історичні постаті і наших сучасників. Подобається мова викладення – просто, навіть коли йдеться про складні речі. Я не постійна читачка, тому напевно не можу сказати, що та як можна чи треба змінити. Моє оточення насправді більше користується електронними ресурсами, в тому числі – новинними. Однак моя хресна - старша жінка, на пенсії, читає саме газети.

До слова, хочу подякувати вашому виданню за співпрацю з нашою установою. Для мене це важливо! І це додаткова нагода не проходити повз це друковане видання.


Як оформити передплату?

Так, друкованим виданням зараз непросто, але я тримаюся на плаву, живу для вас! І тому прошу оформити передплату, щоб я могла і надалі розповідати про цікавих людей і події, висвітлювати резонансні теми.

Як це можна зробити просто зараз? Зателефонувати на номер 653-650 або 098 428-27-10 і попрости оформити передплату. А оплатити можна дистанційно – за допомогою банківської карти.

Ще один зручний варіант – передплата онлайн – з комп’ютера чи смартфона через сайт OO.CN.UA. На цій сторінці потрібно вибрати розділ «Передплата на газету», вказати ваше ім’я та прізвище, адресу та контактний телефон, а також оплатити за допомогою банківської карти. Усе максимально просто.

Працює і класичний варіант: завітайте особисто до Центрального пункту прийому оголошень за адресою проспект Перемоги, 114 (1-й поверх, вхід з двору).

І ви точно щотижня будете отримувати свіжу газету з найважливішими новинами у вашу поштову скриньку, а також зможете виграти суперприз – смартфон по закінченню передплатної кампанії.

Серед подарунків – один з 16 сертифікатів на суму 1000 гривень від нашого партнера – це Торговий Комплекс «Аврора» (м. Чернігів, вул. Любецька, 155).

Довідково.

Партнер передплати - торговий комплекс «Аврора». «Аврора» - це сучасне підприємство, яке вже 20 років реалізує оптом та вроздріб посуд, товари для дому, побутову техніку, побутову хімію, електротовари, сантехніку, обладнання для кафе барів ресторанів, складське обладнання, обладнання для магазинів, банківське та касове обладнання, працює на ринку виробництва меблів. Також обслуговує та ремонтує: ваги, РРО, побутову та промислову техніку.

Наш партнер ТК «Аврора» знаходиться за адресою: вулиця Любецька, 155, та дарує підписникам газети «7 днів» 16 сертифікатів на 1000 грн, які можна використати впродовж року.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW