Садовий пояснив, чому у Львові прибрали памʼятник ТерешковійМер Львова Андрій Садовий вважає, що є зв'язок між пам'ятником космонавтиці, російською депутаткою Терешковою, яка підтримує агресію проти України.

Про це він заявив у своєму відеозверненні.

"Є в нас вулиця Виговського, колись вона називалася вулиця Терешкової, яка сьогодні, до речі, є депутатом російської думи. Вона чітко підтримує атаку на Україну, тому вона є нашим ворогом. І є архітектурна композиція присвячена космонавтиці. Колись, до речі, коли її відкривали, ну говорили, що це має до неї відношення", - сказав Садовий.

Він додав, що поговорив з архітектором цієї композиції, який вважає, що треба підтримувати молодих – як вони вирішать, так воно має бути. "Як ви знаєте, самим скульптором цієї композиції був Роман Романович. Він, до речі, відомий тим, що пам’ятник Коновальцю вибудував в Зашкові, і пам’ятник Королю Данилу в центрі міста, і Роксоляна в Рогатині - це його робота. Але прийшов час і ми цю композицію космонавтики забираємо, розмістимо її в Музеї Терору. Хто хоче - там може її побачити. Такий час", - пояснив мер.

Читайте також: У Львові демонтують пам’ятник космонавтиці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW