Щодо перевірки водія-військового на стан сп'яніння - поліція Житомирської областіПовідомляємо, що 30 жовтня близько 14:00 працівники сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №2 (м. Коростишів) Житомирського райуправління ГУНП в Житомирській області за порушення Правил дорожнього руху (розворот у забороненому місці) зупинили автомобіль.

За кермом перебував чоловік, у якого не було при собі посвідчення водія. З метою перевірки на стан сп’яніння поліцейські запропонували йому пройти відповідне обстеження. Чоловік погодився та добровільно пройшов тестування за допомогою приладу, що й видно на оприлюдненому відео.

Поліцейські виконували обов’язки, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху та заходів примусу не застосовували.

Зауважимо, що обстеження на стан сп’яніння – процедура, призначена для офіційного з’ясування стану водія та можливості безпечного керування ним транспортним засобом.

Повідомляємо також, що за минулу добу поліцейськими по регіонах України було складено 915 постанов за ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння) на водіїв, що могли стати потенційними загрозами для життя людей — тож забезпечення безпеки і вжиття заходів із попередження трагедій на дорогах є важливою задачею поліцейських в інтересах всіх громадян.

Щодо перевірки водія-військового на стан сп'яніння - поліція Житомирської області, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW