Майже мільйон з бюджету до власних кишень: на Житомирщині завершили розслідування оборудок на ремонті сільського закладу освітиПонад 928 тисяч гривень привласнив підрядник, 45-річний директор товариства та водночас депутат однієї з місцевих рад на утепленні освітнього закладу та реконструкції фасаду.

Слідчі також довели вину й 73-річного інженера з технічного нагляду, який підтвердив недостовірні відомості та підписав акти виконаних робіт.

Поліцейські встановили, що у 2017 році між однією з селищних рад та керівником підрядником було укладено договір щодо термомодернізації освітнього закладу в селищі загальною вартістю у понад 7 млн гривень. Однак, усупереч домовленостей підприємець безпідставно документально збільшив площу роботи та кількість будівельних матеріалів. Такі недостовірні відомості вніс до офіційних документів та надав замовнику.

Слідчі відділення поліції № 2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області з’ясували, що, інженер з технічного нагляду, не перевіривши особисто обсяги та якість виконаних робіт будівельною фірмою, погодив надану підрядником документацію.

Відповідно до висновків експертиз, роботи фактично не здійснювалися та були безпідставно включені до актів приймання виконаних будівельних робіт.

Тож прокурором Попільнянського відділу Коростишівської окружної прокуратури кримінальне провадження скеровано до суду за обвинуваченням підрядника - за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України. Інженеру з технічного нагляду інкриміновано ч. 1 ст. 367 (Службова недбалість) КК України.

За вчинення таких правопорушень законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Майже мільйон з бюджету до власних кишень: на Житомирщині завершили розслідування оборудок на ремонті сільського закладу освіти, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW