За торгівлю з окупантами підозру у колабораційній діяльності оголосили брату Сергія БубкиСлужба безпеки України заочно повідомила братові Сергія Бубки Василеві про підозру.

Про це пише "Дзеркало тижня" з посиланням на розміщений на сайті Офісу Генпрокурора документ.

Василя Бубку звинувачують у провадженні господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними  органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 КК, а  також у організаційному та іншому сприянні діяльності терористичної організації (ч.1 ст. 258-3 КК).

Також Офіс генпрокурора оприлюднив повістки про виклик Василя Бубки для вручення письмового повідомлення про підозру та інших процесуальних дій.

На початку липня журналісти Bihus.Info повідомили, що російська фірма «Монблан», яка належить Бубці та його брату Василю, працює на тимчасово окупованих територіях та продає пальне терористам. Після виходу сюжету СБУ відкрила кримінальне провадження.

Наразі  Сергій Бубка лишається членом НОК України, а російські компанії, якими він володіє разом із братом, укладають нові контракти з окупантами. Він заявив, що не має відношення до жодного бізнесу на окупованій території і що проти нього почалась «компанія» зі знищення репутації.

Нагадаємо, журналісти «BIHUS.info» опублікували розслідування про паливну фірму «Монблан», що належить сім’ї відомого атлета. Раніше брату Бубки Василю належало 54 % цієї компанії, а самому спортсмену з його матір’ю – 23 %. Проте на початку 2023 року Сергій Бубка мав уже 46 % компанії. Також відомості про фірму є у російських реєстрах, без співпраці з окупаційною владою це було неможливо зробити.

У травні 2023 року компанія почала відкрито торгувати з окупантами та вигравати тендери у рф. «Монблан» забезпечила галонами для пального так зване, міністерство охорони здоров’я “ДНР”, центр забезпечення казначейства росії та республіканське казначейство.

Центр протидії корупції (ЦПК) та «Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан”» звернулися до Служби безпеки України та Міністерства юстиції з проханням перевірити інформацію про можливу співпрацю  компаній Сергія Бубки з рф для внесення спортсмена до санкційних списків. Бубка має свою частку в сімейному бізнесі на Донеччині, де частина компаній перереєструвалася на умовах “ДНР”, а одна із них навіть укладала паливні контракти з незаконними органами влади квазіреспублік.

Следите за новостями в Telegram.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

 Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW