На Закарпатті підприємці побудують унікальну лікарню у соляній шахті



У понад стометровій соляній шахті лікуватимуть від астми, алергії та супутніх захворювань. У підземних палатах зможе одночасно перебувати до 100 осіб, лікуватимуть і дорослих, і дітей. Про це інформує М-Студіо.

На Закарпатті підприємці побудують унікальну лікарню у соляній шахті, фото-1

Пан Петро та пані Наталія розповідають, будують соляну лікарню на території свого комплексу. Зведення спелеолікарні розпочали у 2017 році, зізнаються, у створення лікувального закладу, вкладають не тільки кошти, а й душу, адже – це сімейний бізнес.

Заклад працюватиме як спелеосанаторій зі своїм штатом лікарів, які надаватимуть різний спектр послуг. Пан Петро каже, це перша соляна шахта на Закарпатті, яку будують з часів Незалежності України.

За словами чоловіка, будівництво спелеосанаторію наполовину виконано. Виявилося, що відповідні дозвільні документи для робіт з прокладання шахти підприємці збирали понад три роки.

У ході роботи натрапили на глиняні породи, тому задля запобігання обвалів фахівці укріплюють стелю. Завдяки своїй унікальності, мікроклімат соляної копальні сприяє оздоровленню та позитивно впливає на психоемоційний стан людини.

Повітря, яке проходить через соляний фільтр є чистим, а це своєю чергою, суттєво посилює лікувальний ефект.

Мікрокліматичні умови соляної кімнати при тривалому застосуванні позитивно впливають на стан серцево-судинної, нервової, ендокринної та імунної систем. Тож у жителів та гостей нашого краю буде унікальна можливість лікуватися природним способом.

Попереду на підприємців чекає ще чимало роботи, але родина керується висловом «дуже приємно робити справу, яка переживе тебе» та не шкодує зусиль та часу аби довести розпочату справу до кінця.

Подробиці у сюжеті М-Студіо: 

Читайте також: з початку року на виплати пенсій в Закарпатті спрямовано майже 10 млрд грн

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW