Сумські правоохоронці вилучили з незаконного обігу викрадену зброю та боєприпасиСеред вилученого — автомати та кулемети Калашникова, тисячі набоїв калібру 7,62 мм та 5,45 мм, гранати та боєприпаси до різних видів зброї.

У рамках проведення системних заходів із протидії нелегальному обігу зброї під час дії правового режиму воєнного стану, працівники Національної поліції встановили місце незаконного зберігання значної кількості боєприпасів на території Сумської області. Також встановили, що до цього причетні четверо мешканців міста Конотоп і місце схрону - територія одного із гаражних кооперативів.

3 листопада оперативники управління стратегічних розслідувань в Сумській області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції спільно з Департаментом військової контррозвідки СБУ провели обшуки у приміщеннях гаражів, в автомобілях та за місцями мешкання фігурантів. Вилучили боєприпаси, складові до них та вибухові речовини, серед яких:

- 8 автоматів Калашникова (АК-74);

- 2 кулемети Калашникова (ПКМ);

- 2443 набої калібру 7,62мм та 5,45мм;

- 8 ручних гранат та запали до них;

- 76 магазинів до АК, ПКМ та СВД;

- 11 багнет-ножів;

- 9 димових гранат тощо.

За попередніми даними, вилучена зброя та боєприпаси були викрадені з однієї з військових частин області. Вилучене озброєння направлене на дослідження.

Після проведення комплексу процесуальних заходів вирішуватиметься питання про оголошення фігурантам підозр. Кримінальне провадження розслідується за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (стаття 263 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Сумська окружна прокуратура.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW