Іменем Андрія Кудабекова можуть назвати сквер або вулицю у ЧерніговіАндрій Кудабеков

Андрій Кудабеков

В. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако ініціював перейменування вулиці або скверу у Чернігові на честь загиблого захисника України Андрія *Бека* Кудабекова.

Таку заяву політик зробив 3 листопада під час засідання виконавчого комітету міськради:

-Я хотів звернутися до комісії з топоніміки при міській раді – розглянути питання: можливо вулицю, сквер назвати так, аби ми вшанували наших добровольців, які з 2014-го року захищали Україну – або іменем Андрія Кудабекова, або, загалом, імені Добровольців, аби гідно вшанувати пам’ять наших героїв. Пам’ять про наших героїв має жити й після їхньої смерті. Це найменше, що ми, як громада, можемо зробити, - заявив Олександр Ломако.

Варто зазначити, що за кілька днів до того, 24 жовтня, виступаючи під час загальноміської наради, Олександр Ломако заблокував перейменування вулиці імені генерала Пухова у рамках дерусифікації:

Олександр Ломако

-Публічно ці питання треба обговорювати, поки є час. Особливо такі великі вулиці як Пухова: там де значна кількість людей. Пухова б я трошки відклав. Я думаю, ще війна поки триває, вона нам дасть ряд (низку, - прим.) героїв, прізвищами яких варто буде називати таки потужні, серйознівулиці в місті. А в нас вже не так багато цих вулиць залишилося, й будемо перейменовувати те, що ми вже перейменували. Тому я б не поспішав би з такими вулицями. Й треба з людьми спочатку поговорити, - розповідав наприкінці жовтня пан Ломако.

Після цієї заяви перейменування вулиці Пухова не було винесено на розгляд сесії міської ради, що відбулася 1 листопада.

Нагадаємо, протягом 2022/23 років, міська влада Чернігова перейменувала 54 вулиці та 23 провулки у місті, втім, змінювати таблички на дерусифікованих вулицях у міській раді найближчим часом не збираються.

Сєргєй Карась
Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW