Батькам Віталія Кінца вручено орден «За мужність» III ступеня, яким він нагороджений посмертноВчора на Хмельниччині начальник Головного управління Олексій Мігрін вручив батькам Віталія Кінца орден «За мужність» III ступеня, яким Указом Президента України Віталій нагороджений посмертно. Ця висока відзнака - визнання його надзвичайної відваги та героїзму.Біль та смуток ніколи не залишить тих, хто знав Кінца Віталія Володимировича. Він уособлював у собі найкращі людські якості - мужність, відвага, самовідданість, чесність та щирість. "Пам'ять про Віталія Кінца залишиться назавжди в наших серцях як світло, що надихає нас на вчинки та нагадує про найкращі людські якості", - зазначають у ГУ ДСНС України у Донецькій області .

Начальник 9 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області отримав тяжкі поранення під час удару по місту Покровськ, куди прибув на порятунок постраждалих. Від отриманих травм під час обстрілу, 13 серпня у Дніпровській клінічній лікарні ім. Мечнікова Віталій Кінц помер.

Возможно, это изображение 3 человека и осветительное оборудованиеВозможно, это изображение 12 человек и осветительное оборудованиеВозможно, это изображение 2 человекаВозможно, это изображение 3 человека и текстВозможно, это изображение 1 человек, телевизор и текст

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW