Терехов розповів про усунення в Харкові наслідків нічного обстрілу, - ФОТОВнаслідок нічних ворожих атак серйозно постраждала будівля одного з навчальних закладів міста.

Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

Терехов розповів про усунення в Харкові наслідків нічного обстрілу, - ФОТО, фото-1

"Зараз знімаємо контактну мережу, аби працівники ДСНС мали змогу розібрати завали зсередини. Рух трамваю №27 на цій ділянці, відповідно, на деякий час зупинений.

Терехов розповів про усунення в Харкові наслідків нічного обстрілу, - ФОТО, фото-2Інженерні комунікації не пошкоджені, але до усунення певних труднощів у частині Основʼянського району працюватиме аварійний режим відключення електроенергії.

Терехов розповів про усунення в Харкові наслідків нічного обстрілу, - ФОТО, фото-3Інші влучання прийшлися на СТО та  гуртожиток, у якому проживали переселенці. Також чимало шкоди завдано житловим будинкам - поряд з місцями прильотів будемо ремонтувати дахи.

Терехов розповів про усунення в Харкові наслідків нічного обстрілу, - ФОТО, фото-4Стосовно постраждалих. По допомогу звернулося кілька людей. Вони не мають поранень, але перебувають у стані стресу. Лікарі надають їм необхідну психологічну допомогу", - розповів Терехов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW