"Я не натякаю, я кажу прямо": відомий продюсер шокував, яким чином Кондратюк виграв у Козловського судиПродюсер проєкту "Х-фактор", та в минулому саундпродюсер гурту "Потап і Настя" Вадим Лисиця, повідомив, який раніше розповів, що Ігор Кондратюк забирає у Віталія Козловського його військову зарплатню, шокував ще одним зізнанням.

За словами Лисиці, він знає, як незаконно Кондратюк свого часу виграв суди у Козловського. Вадим наголосив, що він теж продюсер, і знає природу відносин з підопічними артистами.

"Я теж продюсер. У мене були схожі ситуації, тому я точно знаю природу цих відносин. Я точно знаю, що може бути, коли ми попадаємо в суд. Скільки це триває, скільки це коштує і які важелі потрібні для того, щоб вирішити питання саме у свій бік. Я не натякаю, я кажу прямо, що, мені здається що на той момент, коли це відбувалося, у Кондратюка були більш потужні можливості, ніж у Козловського", - сказав Лисиця у "Ранку у великому місті".

"Я не натякаю, я кажу прямо": відомий продюсер шокував, яким чином Кондратюк виграв у Козловського суди (ФОТО), фото-1

Він додав, що на той момент, коли почалися суди, Козловський не розумів, що відбувається і як поводитися.

"На мій погляд, Козловський взагалі не розумів, що відбувається. Йому ніхто не пояснював всі юридичні аспекти цієї справи. Тому, мені здається, тут теж є певна несправедливість. Я знаю деякі факти, інсайт, як воно відбувалось", - заінтригував Лисиця.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW