Запорізька міська рада виділила 3,4 мільйона гривень на розробку проєкта по зруйнованому будинкуЗапорізька міська рада виділила на сесії фінансування робіт з розробки проєктно-кошторисної документації та проведення технічного обстеження конструкцій житлового будинку на проспекті Собороному, 44, який 18 жовтня був зруйнований внаслідок ракетної атаки РФ.

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії міськради, передає 061.

В міській раді повідомили, що зруйнований будинок також буде включений в перелік об’єктів, які мають бути відновлені. Перший етап цього – розробка проєктно- кошторисної документації вартістю в 3,4 мільйона гривень та ще 19 тисяч гривень спрямують на обстеження будівельних конструкцій.

Раніше ми писали про те, що у Запоріжжі мешканці зруйнованого багатоповерхового будинку на Соборному, в який  влучила ворожа ракета, почали отримувати акти обстеження пошкодженого майна.

Нагадаємо, ворог влучив по будинку ракетою С-300. Атака сталася вночі, близько 01:40. Загинуло 5 людей, ще 5 - госпіталізовані. В будинку зруйновано під'їзд (8 квартир). Наразі рятувальники демонтували всі небезпечні елементи. Після проведення експертизи, стане зрозуміло, що робити із зруйнованою частиною будинку. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW