Поширюється через укуси мух: учені виявили новий штам небезпечної хворобиЗа останній час у Сполучених Штатах Америки збільшилися випадки паразитарного захворювання, яке поширюється через укуси мух. Ця проблема стає особливо актуальною в південних штатах країни, де вже зафіксували значну кількість захворювань, передає Independent.

Що відомо про нову хворобу

За інформацією, наданою Центрами з контролю та профілактики захворювань у США, новий штам паразитарного захворювання, яке передається через укуси інфікованих мух, може призвести до епідемії. Особливо велика загроза існує для південних штатів США.

Паразитарне захворювання, яке отримало назву "лейшманіоз," відзначається темними висипаннями на шкірі та супроводжується такими симптомами, як гарячка, втрата ваги, гепатоспленомегалія, панцитопенія та гіпергаммаглобулінемія. 

Лейшманіоз передається через укуси самок мухи-піщанки. Зазвичай, після укусу через декілька тижнів виникають виразки на шкірі. Часто вони зникають без лікування, але можуть залишати шрами та спотворення епідермісу. Досі більшість випадків лейшманіозу в США були пов'язані з особами, які подорожували або проживали в тропічних та субтропічних країнах, де ця хвороба поширена. Однак нові дані CDC свідчать про те, що тепер ця інфекція поширюється і в межах країни.

За даними фахівців CDC, вже зареєстровано 1 222 випадки лейшманіозу в США, і ця кількість може зростати. 

Фахівці CDC закликають лікарів та інших медичних працівників бути обережними і виявляти можливі випадки лейшманіозу серед пацієнтів. Підвищення обізнаності щодо цієї хвороби серед лікарів, дерматологів, інфекціоністів та лікарів загальної практики може бути важливим кроком у контролі і запобіганні подальшому поширенню хвороби.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW