Укрпошта підвищить тарифи на доставку на 30%: названо причинуУкрпошта має намір підвищити тарифи на доставку в межах 25-30%. Востаннє вони переглядалися два роки тому.

Йдеться про доставку листів та листівок. Про це повідомляється у проєкті, які представили для обговорення на сайті Федерації профспілок України. Документ має схвалити Національна комісія, яка проводить державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку.

Запропоновано підвищити вартість таких послуг:

  • внутрішні прості листи без оголошеної цінності масою до 50 г та поштові листівки з 12 до 15 грн без ПДВ (18 грн з ПДВ);
  • внутрішні листи, що реєструються, без оголошеної цінності (рекомендовані) масою до 50 г та поштові листівки з 23 до 30 грн без ПДВ (36 грн з ПДВ).

Наголошено, що нинішні тарифи на зазначені послуги було встановлено 1 грудня 2021 року.

Види листів та листівок

Нагадаємо, що простий лист пересилається простим порядком, він не має трек-номера для відстеження. Його можна передати оператору у поштовому відділенні або надіслати з відповідними поштовими марками, опустивши до поштової скриньки.

Прості листи доставляють за вказаною адресою. Листоноша залишає конверт в абонементській скриньці у відділенні або поштовій абонентській скриньці.

Рекомендовані лист або листівка пересилають заказним порядком наземним або авіаційним транспортом, у них є трек-номер для відстеження. Їх відправляють, передавши оператору у поштовому відділенні. Адресант оплачує послугу, отримує чек із зазначеним трек-номером відправки.

Листи чи листівки можна відстежити за трек-номером безпосередньо на сайті Укрпошти, у мобільному додатку або через чат-бот у Telegram, Viber чи Messenger. Рекомендовані листи видаються особисто адресату за довіреністю чи під підпис (у відділенні чи за адресою).

Укрпошта підвищить тарифи на доставку на 30%: названо причину

Укрпошта підвищить тарифи на доставку на 30%: названо причинуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW