Чи справді у кількох областях України почався карантин - пояснює МОЗУ Вінницькій області виявили спалах гепатиту А, також є хворі на вірус у Івано-Франківській області та на Закарпатті. Тому ми дізнались, яка ситуація із захворюваністю на гепатит А у Чернівецькій області. 

Через спалах гепатиту А на Вінниччині у мережі почали ширити новини, ніби у кількох областях України вводять карантин. Чи правда це, розповіли у Міністерстві охорони здоровʼя.

Підпишіться на наш Telegram

У Міністерстві заявили, що на Франківщині немає спалаху гепатиту, адже усі випадки є поодинокими. Також ці випадки не повʼязані між собою, бо люди захворіли у різний час та через різні причини. 

Проте на Вінниччині - дійсно спалах гепатиту А. За словами Міністерства, з 16 жовтня до лікарні звернулось 262 людини. Джерело спалаху також поки не встановили. 

МОЗ каже, що новини про те, що ніби впроваджують карантин - фейк. Якщо виявлять випадки захворювання, Міністерство охорони здоровʼя повідомить про це на своєму офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах.

В Україні за 9 місяців зареєстровано 314 випадків захворювання. У 2022 за весь рік було зареєстровано 281 випадок. 

Найчастішою причиною є порушення санітарно-гігієнічних норм: погано помиті руки, використання чи вживання забрудненої води. Людина може інфікуватися, якщо вип’є заражену воду або з’їсть продукти, які готував хворий. 

Читайте також:

  • Спалах гепатиту А: чи є ризики для Чернівецької області
  • Чому у Чернівцях затягнувся ремонт дороги на Кафедральній
  • Як у Чернівцях планують вирішувати проблему заторів


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW