Донька Героя з Рівненщини пише про війнуУчениця Тинненського ліцею Галина Занозовська розпочала писати вірші у 10 років. Юна письменниця полюбила літературу та письмо завдяки тату. На жаль, жахлива війна залишила школярку без батька.

Про це повідомили в Рівненській ОДА. 

«Мій тато вчив мене читати ще в 5 років, від нього мені й передалась любов до книг, а потім вже й до власного написання. Для мене він завжди був і залишиться найрозумнішим та найсміливішим», - згадує вона.

Вірші Галини можуть стосуватися чого завгодно. Дівчина часто пише про свій внутрішній стан, про тривожність, про ставлення до світу. Проте частіше у віршах описує події в країні, пише про війну, про Героїв, які поклали своє життя за нашу незалежність, адже серед них - її тато.

Батько дівчини загинув 30 серпня минулого року. До військкомату Михайло Занозовський пішов з початку повномасштабного вторгнення. У складі 24-ї механізованої бригади імені короля Данила вирушив на передову. Разом з побратимами він пройшов пекло Луганщини та зміг вирватися з оточення. На жаль, загинув на Херсонському напрямку, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

«Мій тато завжди вірив у перемогу, як би тяжко йому не було він робив усе, аби наша країна могла жити в мирі. І я намагаюся завдячити цьому хоча б у творах та віршах, які пишу для нього. Він справжній воїн. Мій герой», - розповідає Галина про свого батька.

Завдяки щиро написаній історії про тата «Війнами втомлені та ніким не зломлені», Галина стала лауреаткою конкурсу «Я – журналіст» та отримала відзнаку від начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW