Ворог змушує мешканців окупованих територій ставити на облік до військкоматів та завозить своїх військовихВорог почав ставити на облік в фейкові військкомати всіх мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області. 

"Сьогодні це відбувається на кожному підприємстві, які продовжують працювати. Це робиться для того, аби розуміти мобілізаційний потенціал", - сказав в ефірі національного телемарафону новин мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, є випадки, коли після постановки на облік, мешканців забирають на фронт. Спочатку змушують рити окопи та будувати укріплювальні споруди.

"Ми розуміємо, що їх будуть забирати і кидати на передову. З одного боку, терорист Путін видає накази, що начебто мобілізація в окупованих районах та областях не має проводитись, з іншого - гауляйтер Балицький каже, що точно буде мобілізація", - сказав він.

Федоров додав, що загарбники продовжують насичувати території своїми військовими, яких завозить з рф та посилює примусову паспортизацію і разом з тим, мобілізує мешканців окупованих територій. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW