На Закарпатті підписано грантові угоди гуманітарних проєктів на півмільйона євроУ Берегові щойно відбулося підписання грантових угод двох гуманітарних проектів. У рамках події Арон Сокач, голова Спільного Технічного Секретаріату під час зустрічі  з головами Закарпатської облради та Романом Сарай та  головою ОВА Віктором Микитою запевнив у подальшій підтримці прикордонних з Угорщиною регіонів України у галузі медицини, соцзахисту і не тільки.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Закарпатської обласної ради.

Угоди підписали Балінт Габор, заступник директора Угорської екуменічної служби та Макук Янош, голова Мальтійської служби допомоги.

У ході зустрічі  Роман Сарай подякував  за  потрібну і актуальну допомогу , яку було організовано у стислі терміни. Він також повідомив, що облрад готує також  проекти для спільної 

Цього разу ідеться про  500 000 євро, які виділено на 2 гуманітарні проекти з залишків бюджету програми Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014–2020.

Кошти виділили без конкурсу, через пряме присудження. 

Сьогодні грантові угоди підписано між Спільним технічним секретаріатом програми в особі Аарона Сокача та головними партнерами проекту. 

Перший проект має назву  ,,Краще майбутнє” за участю Мальтійської благодійної організації Берегівщини та Угорської благодійної служби Мальтійського ордену (Угорщина).

Його бюджет: 277 527,72 євро.

Проект націлений на наступні сфери: терапія дітям з особливими потребами, допомога молоді, постраждалої від війни, гуманітарна продовольча допомога.

У другому проекті партнерами є Угорська екуменічна служба, Закарпатський центр розвитку та консультацій Едванс, ГО Соціальний центр ЕТАЛОН (Івано–Франківська область, Україна).

Бюджет проекту 277 777,62 євро

У рамках цього гуманітарного проекту закарпатським партнером планується: придбання продуктів харчування та  засобів гігєни для 1500осіб із числа ВПО , придбання паливних брикетів для 400 домогосподарств на зимовий період та придбання для 3 лікарень (в Берегово, Рахові та Мукачево) медичного обладнання для дітей та дорослих згідно потреб лікарень. 

Довідково 

В рамках програми прикордонного співробітництва ,,Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна” 2014 – 2020 рр. у партнерстві із угорськими інституціями впроваджуються 66 проєктів, у тому числі: 2 великомасштабні інфраструктурні проекти загальною сумою для Закарпатської області близько 6 млн. євро.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW