Українцям від імені Головнокомандувача ЗСУ Залужного розсилають фейкові повідомленняНевідомі використовують впізнаваність та ім'я Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та від його імені надсилають українцям повідомлення, котрі мають провокаційний та дискредитувальний характер. Про таке повідомив сам Валерій Залужний у своєму телеграм-каналі.

Принагідно він закликав не довіряти таким повідомленням. А ще повідомив назву єдиного, причому верифікованого (є синя галочка) каналу у телеграмі.

– Наголошую: акаунт Zaluzhniy_ua у Telegram мені не належить, як і будь-які інші облікові записи під іменем «Валерій Залужний» тощо. Усі вони фейкові. Єдиний канал, де я інформую суспільство про роботу на своїй посаді – Головнокомандувач ЗСУ (верифікований), – йдеться у повідомленні.

Також його офіційна верифікована сторінка у фейсбуці – Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine. А у соцмережі Х (twitter) його можна знайти під ім'ям Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine (@CinC_AFU).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW