Увага! Безкоштовна РЕАБІЛІТАЦІЯ для бійців, цивільних, дітей з різною інвалідністю.Увага! Безкоштовна  РЕАБІЛІТАЦІЯ для бійців, цивільних, дітей з різною  інвалідністю (лежачих, нажаль, ні)., фото-1

Увага! Безкоштовна

 РЕАБІЛІТАЦІЯ для бійців, цивільних, дітей з різною  інвалідністю (лежачих, нажаль, ні).

Друзі! Наш Державний Центр реабілітації осіб з інвалідністю запрацював у повну силу, тож якщо Ви або ваші друзі, родичі, знайомі маєте будь-яку групу інвалідності, запрошуємо на безкоштовну реабілітацію до нашого Центру. 

Курс дається на 18 днів, всі процедури і харчування БЕЗКОШТОВНІ! 

Супроводжуюча особа сплачує лише харчування. Проживання: 2-пов. корпуси з кімнатами на 1-2 людини з туалетом та душем. Лікування: величезний комплекс фіз.процедур, включаючи ті, аналогів яких немає навіть у столиці, ерготерапія, найкращий в Україні комплекс для відновлення та тренування опорно-рухової системи. Басейн з теплою водою, гідротерапія.

 Дуже добре відновлюються люди після травм, операцій, інсультів, інфарктів, контузій та поранень. Це практично наш профіль.

Важливо! Є ДИТЯЧЕ ВІДДІЛЕННЯ. Дітям особлива увага, свої лікарі.

Приймаються особи з інвалідністю будь-якої рухової активності (це означає, що і ті, що пересувається самостійно, і на візках). Цілодобовий нагляд медсестер і покоївок. Працюють психологи.

Свої автобуси для перевезень (тобто іногородні не їдуть своїм ходом, а їх зустрічають, привозять, відвозять).

В корпусах дуже тепло, культурна програма, бібліотека, можливість замовляти товари з найближчого супермаркету. На території криті алеї для прогулянок, сосновий ліс. Гуляти-не нагулятися! ?  У нас є мангал, дитяча і спортивна площадки, бесідки, маленький вічнозелений ботсад, більярд і пінгпонг, паркові скульптури і навіть маленький грот. Є дуже красива каплиця, в якій щопонеділка проводиться служба.

Локація: с.Лютіж Вишгородського р-ну Київської обл

Що треба, щоб до нас потрапити:

приймальна комісія (068-354-01-35, 095-915-10-61, (пн-пт, з 09.00-17.00), вони нададуть всю необхідну інформацію щодо проходження реабілітації в Центрі.

Будь ласка, репост. Зараз багато людей, що мають інвалідність, які потребують реабілітації і не знають, що є така державна безкоштовна програма.

Ірка Каптур  Володимир Каптур  Олександр Лопатюк

#реабілітаціявійськових #лікуваннявійськових #військовийадвокат 

#лікуванняпораненихвійськових #поранення #реабілітаціяпіслятравмAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW