"16 годин без світла підряд": українцям сказали, кому так відключатимуть електроенергію скороВ Україні очікується посилення обстрілів із боку російських окупантів. Стало відомо, що відключення електроенергії може бути до 16 годин.

Як інформує "biz/today/ua", керівник ГУР Міноборони Кирило Буданов заявив, що рашисти мають достатньо ракет, щоб завдавати ударів по нашій енергосистемі в зимовий період. Співзасновник Фонду енергетичних стратегій Юрій Корольчук попередив українців про негативний сценарій розвитку подій.

Зазначено, що у разі низьких зимових температур у гіршому випадку світла буде по 12-16 годин. Однак такі обмеження не передбачені у всіх регіонах. Середня тривалість блекаутів становитиме 6-8 годин. Якщо зима буде теплою, електроенергію відключатимуть за тим самим принципом, що й рік тому – відключення триватимуть 4-6 годин.

За словами Корольчука, електропостачання буде протягом половини доби. Але якщо в результаті ракетних атак вийдуть з ладу блоки АЕС, не можна буде унеможливлювати тривалі відключення. 2022-го були ситуації, коли в деяких населених пунктах світу не було по кілька днів.

Відключення електроенергії можуть досягати до 16 годин: українців попередили про негативний сценарій

Відключення електроенергії можуть досягати до 16 годин: українців попередили про негативний сценарій

Аналітик наголосив, що українці психологічно вже підготовлені до відключень електроенергії, бо вже стикалися з блекаутами. Юрій Корольчук нагадав про думку виконавчого директора ДТЕК Дмитра Сахарука про те, що зима не буває теплою два роки поспіль. Він вивчає статистику та добре знає, якою була температура в Україні останні десять років.

"Українці пам'ятають минулу зиму та морально готові. За винятком складних колапсів. Ми не знаємо прогноз погоди на листопад", - цитується експерт.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW