Залужний попередив про розсилку фейкових повідомлень під його ім'ям у TelegramГоловнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний заявив, що у Telegram-каналі хтось розсилає фейкові повідомлення нібито від нього.

Про це повідомляє 06239 з посиланням на офіційний Telegram головнокомандувача ЗСУ.

"Змушений звернути вашу увагу на інформаційну гігієну. Отримав інформацію, що хтось, використовуючи моє ім'я, надсилає особисті повідомлення певним відомим людям із проханнями та пропозиціями дискредитуючого та провокаційного характеру", - розповів полководець.

Залужний закликав громадян, які могли отримати подібні пости від облікового запису @Zaluzhniy_ru в Telegram, не довіряти таким повідомленням.

Головнокомандувач наголосив, що вище вказаний обліковий запис у Тг йому не належить, як і "будь-які інші облікові записи під іменем "Валерій Залужний" тощо".

"Усі вони - фейкові", - зауважив він.

Залужний нагадав, що єдиним каналом у Telegram, на якому він інформує суспільство про роботу на своїй посаді, є "Головнокомандувач ЗСУ" (верифікований).

Крім того, генерал вказав посилання на свої офіційні сторінки у Facebook (https://www.facebook.com/CinCAFU) та Twitter / Х (https://twitter.com/CinC_AFU).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW