Компенсації за ремонт пошкодженого житла – коли українці почнуть отримувати виплатиУкраїнці, яка самостійно виконали ремонт пошкодженого внаслідок російської агресії житла, можуть отримати грошову компенсацію від держави в рамках програми єВідновлення. Подати відповідну заяву можна вже зараз, а кошти почнуть нараховувати наступного року.

Відповідні зміни до закону № 2923-IX підписані Президентом України Володимиром Зеленським, передає mrpl.city.

Відповідно до тексту закону, гроші люди зможуть отримати за придбану за власний кошт будівельну продукцію, а також за оплату послуг з ремонтних та будівельних робіт для відновлення житла, пошкодженого внаслідок російського вторгнення. Компенсації почнуть нараховувати вже з 1 січня 2024 року, а максимальна сума складатиме 200 тис. грн.

Нагадаємо, що програма єВідновлення була офіційно запущена близько півроку тому – в травні 2023 року. Перший етап передбачав виплату коштів для ремонту пошкодженого житла, другий – компенсацію за повністю знищене житло. Тепер же її розширили, тож на гроші від держави зможуть розраховувати й ті, хто самостійно відновив оселю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW