"Україна готується до інтенсифікації атак": в Повітряних Силах розповіли про нову тактику окупантівСьогодні вночі ворог запустив по Україні 20 "шахедів" та одну ракету. Під час цієї атаки ворог зробив великий акцент на Полтавській області.

Про це в ефірі телемарафону у середу повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передає сайт 056.

За його словами, нічого специфічного у нічній атаці нічного не було, дуже схожа на попередні. Лише збільшилась кількість засобів ураження – це безпілотники ударного типу Shahed-136/131.

"У більшості регіонів України дійсно була оголошена тривога, великий акцент атаки був саме на Полтавську область, атакували в декілька хвиль. Виходили дрони групами, потім розділялись попарно, поштучно і фактично пролітали аж до західних регіонів. Кілька дронів було навіть на заході України", - розповів Ігнат.

Він зауважив, що противник одночасно і намагається атакувати, зокрема, є влучання у нафтопереробний завод на Полтавщині, а також прослідковує слабкі місця у системі протиповітряної оборони. Але система ППО працює ефективно, були застосовані і зенітно-ракетні війська, і тактична авіація, і мобільні підрозділи.

Ігнат додав, що ворогу бракує засобів повітряного ураження, у тому числі крилатих ракет, тому росіяни намагаються поповнити свої запаси різними засобами.

"російська промисловість продовжує працювати, тому Україна закликає партнерів блокувати можливості постачання до росії унікальних компонентів для виготовлення ракет.

Водночас Україна готується до можливої інтенсифікації (посилення - ред.)атак та підсилює зенітні ракетні підрозділи для захисту інфраструктури", - зазначив Ігнат.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW