Поповнення громадського автопарку: наступного тижня Миколаїв отримає шість автобусів від НорвегіїНаступного тижня Миколаїв отримає шість автобусів в рамках співробітництва з Норвегію.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, відповідаючи на запитання кореспондента 0512 про плани щодо поповнення одиниць громадського автотранспорту. 

- Під час мого останнього візиту до норвезького міста Крістіансанн, ми домовились про надання нашому місту шести автобусів, які були у використанні, але можуть слугувати Миколаєву. Ми також очікуємо постачання найближчим часом автобусів, які були придбані коштом Данії й будуть передані Миколаєву, - сказав мер. 

Крім того, мер заявив, що Миколаїв планує провести два тендери на закупівлю транспорту для покращення міської інфраструктури. Перший з придбання тролейбусів на автономному ходу очікується на кінець поточного року. Другий тендер проведуть на початку 2024 року, він стосуватиметься транспорту для підприємства "Миколаївпастранс".

Також Олександр Сєнкевич зазначив про проблеми коштів у бюджеті щодо компенсації проїзду комунальним пасажирським підприємствам та про гостру нестачу водіїв. 

- Нам потрібно готуватись до найгіршого сценарію, я не хочу лякати людей, але в бюджеті міста не буде грошей навіть на покриття проїзду людей, - резюмував мер.

Нагадаємо, на базі підприємства "Миколаївелектротранс" розпочали набір на курси навчання водіїв тролейбусів. Приймання заяв триває до 10 листопада. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW