У Звягелі взялися за ремонт укриття у Палаці культуриУ Звягелі розпочали ремонт в одному з місцевих укриттів. Так, відремонтують центральне укриття у Палаці культури імені Лесі Українки. Розташоване воно за адресою: площа Лесі Українки, 9. Про так йдеться у повідомленні Управління культури і туризму Звягельської міської ради.

Та попри ремонтні роботи укриття буде відкрите під час повітряних тривог, тож громадянам доступ до нього обіцяють забезпечити.

– Доступ до укриття під час тривог буде забезпечено. Просимо віднестися з розумінням до незручностей, – йдеться у повідомленні управління.

Нагадаємо, відділ цивільного захисту Звягельської міської ради повідомив, куди громадянам звертатися зі скаргами на зачинені під час повітряних тривог укриття. Так, сповістити про порушення відділ можна за номером 0 (4141)3-51-89 чи написати листа на електронку: [email protected]. Також фахівці відділу регулярно моніторять стан укриттів та дотримання вимог щодо доступу до них громадян у разі необхідності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW