Розмовний клуб української мови діє у Костянтинівці на ДонеччиніМешканці Костянтинівки, що на Донеччині, вдосконалюють знання з української мови в розмовному клубі. На безплатні заняття ходять півтора десятка містян. Збираються раз на місяць.

Про це повідомляє Суспільне.

Ярослав Маланчук каже, прийшов на курси, аби вдосконалити свої знання з української мови.

"Скільки було заборон української мови, скільки переламу. От я вживаю багато таких слів російських. Тому треба займатися, працювати над собою. В основному люди переходять на українську мову в цей момент. Важливо повертатися не тільки до української мови. Українська мова — це як код нації. Ми знаємо це все, але повертатися — до всього українського, в першу чергу, до розуміння історії правильної, яка вона є", — каже відвідувач курсів з української мови Ярослав Маланчук.

На заняття ходять близько п'ятнадцяти жителів Костянтинівки, каже викладачка української мови Надія Зубатюк.

"Саме тут, у нас за 30 кілометрів до лінії фронту, набагато більше потреби в розмовному клубі. Не в форматі навчання онлайн, коли учні, студенти, дорослі, які вивчають мову, здобувають знання української мови, на якийсь рівень — В2, В1. Саме розмовний клуб створює україномовне середовище, де люди потребують спілкування більше, ніж якихось формальних знань", — переконана викладачка.

Надія Зубатюк додає: ці курси української мови безплатні, заняття проходить раз на місяць на базі громадської організації "Український інститут антикризового менеджменту".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW