У Національному музеї “Чорнобиль” запускають для відвідувачів віртуальну екскурсію за допомогою VR-окулярівЄвропейський Інститут Чорнобиля за підтримки Українського культурного фонду представили першу віртуальну екскурсію для VR шоломів у Національному музеї Чорнобиля. Головна мета проєкту CHORNOBYL X - підкреслити історичну значущість та важливість Чорнобиля для самоідентифікації українців та усього світу.

Впродовж останніх 4 місяців відбувалася перша диджиталізація експонатів та архівів Національного музею “Чорнобиль”. За цей час спеціалістами Європейського Інституту Чорнобиля було відскановано понад 1000 експонатів та документів, що сьогодні мають історичну цінність. Цифрова колекція високоякісних 3D-моделей та фотографій документів, артефактів та експонатів, тепер буде доступна в онлайн-архіві для дослідження.

У Національному музеї Чорнобиль представили віртуальну виставку

Однак головною особливістю проєкту CHORNOBYL X є створення першої віртуальної екскурсії в Національному музеї “Чорнобиль” для VR-шоломів на основі оцифрованих експонатів.

Відвідати віртуальну екскурсію може кожен у Національному музеї “Чорнобиль” з 1 листопада.  

Завдяки VR-екскурсії відвідувачі музею можуть не лише роздивлятися експонати у віртуальному форматі, але й почути їх історії. Проєкт включає різноманітність контенту, від експонатів діючої експозиції музею до унікальних об'єктів архівних фондів, таких як документи, фотографії, мапи радіації та інше, які  раніше не були доступні широкому загалу. Відвідувачі можуть відвідати і Чорнобильську Зону Відчуження прямо з музею, навіть під час обмежень воєнного стану, завдяки вражаючій реалістичності VR-екскурсії. 

У Національному музеї Чорнобиль представили віртуальну виставку

Відвідати екскурсію: 

Національний музей “Чорнобиля”, провулок Хорива, 1, Київ, Україна, 02000

Музей відкритий для відвідувачів: середа  – субота з 10.00 до 18.00 (каса  до 17.00)

вівторок з 10.00 до 16.45 (каса до 16.00). Вихідні дні – неділя, понеділок

Телефон для довідок: 044 482 5627AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW