У Харкові усувають наслідки негоди: через сильний вітер впало 120 дерев, - ФОТОРобітники СКП «Харківзеленбуд» та КП «Харківблагоустрій» продовжують усувати наслідки негоди від 28 жовтня.

Як повідомили в СКП «Харківзеленбуд», всього через сильний вітер впало 120 дерев і 115 великих гілок, які застрягли на дротах або перекрили пішохідні зони. Підприємство продовжує працювати в посиленому режимі та закінчує прибирання території.

У Харкові усувають наслідки негоди: через сильний вітер впало 120 дерев, - ФОТО, фото-1На прибудинкових територіях було зафіксовано 292 повалені дерева та 357 гілок.

У Харкові усувають наслідки негоди: через сильний вітер впало 120 дерев, - ФОТО, фото-2

У вихідні понад 1,6 тис. робітників КП «Харківблагоустрій» пиляли дерева, подрібнювали гілки та вивозили їх з вулиць та дворів. У прибиранні було задіяно 15 тракторів, 50 мотопил. Роботи майже завершено.

У Харкові усувають наслідки негоди: через сильний вітер впало 120 дерев, - ФОТО, фото-3«Постраждали всі райони міста, але найбільше дерев пошкоджено у Салтівському районі, тому там роботи ще тривають. Також не припинялося прибирання листя, яке обсипалося внаслідок сильного вітру», - зазначили в КП «Харківблагоустрій».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW