Зруйнований готель «Україна» у Чернігові: міськрада просить пришвидшити демонтаж будівліЗвернутися до власників готелю «Україна», аби вони пришвидшили демонтаж аварійної будівлі. Таке доручення дав в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час наради в муніципалітеті.

Адже стан однієї зі стін викликає серйозне занепокоєння, оскільки йдеться про безпеку містян, – зазначив Ломако. Про це повідомляє телеканал «Дитинець».

– Я хотів би, щоб ми письмово звернулися до власників готелю «Україна». Ми дали містобудівні умови на демонтаж. Одна стіна, яка далі від проспекту Перемоги з іншого боку, дуже аварійна. І я боюся, щоб не сталося лиха. Тому треба звернення, щоб вони внятно нам надали інформацію, коли вони починають ці роботи, – зазначив Олександр Ломако.

Зруйнований готель «Україна» у Чернігові: міськрада просить пришвидшити демонтаж будівлі, фото-1, Скін з відео

Скін з відео

Нагадаємо, з цієї аварійної приватної будівлі під час сильного вітру в червні цього року зірвало покрівлю. Тоді, на щастя, з людей ніхто не постраждав.

Про необхідність демонтажу, принаймні аварійних елементів, йдеться давно. І це відповідальність власника, зокрема, і перед чернігівцями, – зазначають в муніципалітеті.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: Хто власник готелю «Україна» та куди звертатися, якщо дахом з цього готелю пошкодило автівку

В середині серпня цього року виконком надав містобудівні умови та обмеження приватному акціонерному товариству АТП-2550 для реконструкції готелю «Україна» та демонтажу зруйнованої будівлі. Тоді представники власника – Юрій і Микола Тарасовці – в коментарях різним місцевим виданням сказали, що демонтаж розпочнуть після виготовлення проєкту та його експертизи. Проте дати не назвали.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW