Понад 8 мільйонів гривень виплатили миколаївцям, чиє житло постраждало внаслідок російських обстрілівУ рамках програми єВідновлення миколаївцям виплатили понад 8 мільйонів гривень на ремонт житла, пошкодженого через війну.

Як пишуть у міськраді, миколаївці подали 1791 заяву на отримання грошової допомоги від держави на ремонт пошкодженого війною житла. Опрацьовано 917 заяв. З них задоволено 512.

Загальна сума компенсації становить понад 18,8 млн грн. На картки миколаївцям вже надійшло 8,2 млн грн.

Читайте також: Окупація, зруйновані будинки та загибле мирне населення: як живе Привільненська ОТГ під час війни.

405 осіб отримали відмову. Одна з причин — наявність у будинку пошкоджених місць загального користування. Втім, за інформацією департаменту ЖКГ, мешканці можуть повторно подати заяви після проведення ремонтних робіт та відновлення всіх пошкоджених місць.

“Наприклад, понад два десятки мешканців будинку по вул. Адміральській, 36 зараз можуть знову подати заяви та отримати компенсації. Така ж ситуація у жителів будинку по вул. Космонавтів, де буде запускатися ремонт, і люди матимуть можливість направити документи для відшкодування”, - прокоментував представник департаменту ЖКГ Ігор Набатов.

Нагадаємо, з 15 вересня гранична сума компенсації по квартирах у рамках програми "єВідновлення" підвищилась з 200 тисяч до 350 тисяч гривень, а по приватним будинкам до 500 тисяч.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW