У Вінниці гроші конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» cпрямували на підтримку ЗСУЙдеться про понад 17 млн грн із загальної суми витрат, передбачених на реалізацію проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ради» у 2024 році, передає портал real-vin.com.

Нагадаємо, минулого тижня Координаційна рада конкурсу вирішила втілити у життя у новому році лише 5 проєктів (на суму приблизно у 2,9 млн грн), а саме ті, які містять принципи інклюзії та безбар’єрності, безпекового, військово-патріотичного виховання, а також першої домедичної допомоги, що є наразі надзвичайно важливими для вінничан. Реалізацію решти – відтерміновано на повоєнний час. Кошти, які мали б піти на їхню реалізацію, прийняли рішення направити у Фонд підтримки Збройних Сил України.

Заступник Вінницького міського голови Сергій Матусяк на початку засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької МТГ» наголосив, що зважаючи на виклики воєнного стану, пріоритетом для Вінницької громади є підтримка Збройних сил України. Такою є позиція і міської ради, і загальний запит суспільства.

Загалом Вінниця допомагає бійцям, які боронять територіальну цілісність і незалежність України з 2014 року і продовжує активно це робити і у час повномасштабного вторгнення, зауважив своєю чергою заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Під час формування бюджету громади на 2024 рік безпека та оборона будуть головним пріоритетом. Левова частка коштів у нас буде спрямована саме на цей напрям, – зазначив Андрій Очеретний. – Щодо 17 млн. грн, на що їх може вистачити? Якщо говорити на прикладі закупівлі Mavic 3 PRO. Один такий апарат приблизно коштує 80 тисяч грн. Тобто, це суттєва підтримка наших Збройних Сил. Наразі ми формуємо потребу із заявок військових частин, які сьогодні виконують бойові завдання».

У підсумку засідання рішення про зміну цільового призначення 17 млн грн Координаційна рада підтримала одноголосно. Ним пропонується спрямувати кошти до Фонду підтримки Збройних Сил, на які можна придбати, скажімо, БПЛА для вінницьких військових частин, або інше необхідне обладнання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW