На Хмельниччині п’ять храмів перейдуть до ПЦУ: скільки настоятелів приєдналисьУ селах Манівці, Лагодинці, Пилипи, Печеськи та Грицики жителі на загальних зборах релігійних громад прийняли рішення про перехід храмів, що розташовані на їх території, до Православної церкви України

Про це повідомили у Красилівській міській раді.

"Під час зборів членами релігійних організацій прийнято Статут у новій редакції, обрано парафіяльну раду релігійної організації та членів ревізійної комісії. Разом із парафіянами до ПЦУ приєднався і настоятель храму Святого Апостола Луки с. Манівці та Свято-Покровського храму С.Лагодинці – отець Василь. Після зборів громади разом із настоятелем вперше помолились рідною мовою біля своїх храмів", - йдеться у повідомленні.

Водночас настоятелі Свято-Миколаївської парафії (Пилипи), Свято-Покровської парафії (Печеськи) та церкви Пресвятої Богородиці (Грицики) відмовились від переходу до ПЦУ.

У міській раді відреагували на рішення парафій. Там зазначають, що питання щодо фактичної передачі членам релігійної громади в користування приміщення храмів буде вирішуватись згідно із вимогами чинного законодавства.

"Ми всі переконані, що розірвання церковно-канонічного зв’язку з московським патріархатом – невід’ємна складова досягнення Україною перемоги у нинішній війні за свою волю і незалежність", – зазначили в міськраді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW