У дитячому садочку №2 в Тернополі зробили соляну кімнатуУ дошкільному навчальному закладі №2 для дітей з вадами слуху і мови для занять з розвитку відкрили сенсорну кімнату, де є все необхідне сучасне обладнання, що сприяє когнітивному розвитку.

Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.

Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Галотерапія – це фізіотерапевтичний метод лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом в соляній кімнаті, атмосфера якої максимально наближена до мікроклімату печер соляних шахт та гротів.

Лікувальний ефект соляної кімнати оснований на властивостях негативно заряджених іонів та гідроіонів звичайної солі (хлорид натрію). Негативно заряджені іони при попаданні в дихальні шляхи та на шкіру, викликають подразнення нервових закінчень, частково проникають в кровоносну систему, впливаючи на організм людини, яка перебуває в соляній кімнаті.

Галотерапія позитивно впливає на роботу слизової оболонки дихальних шляхів, покращує функцію органів дихання, призводить до зменшення набряку слизової оболонки, покращує виділення слизу та харкотиння. Штучно створений мікроклімат соляної кімнати має антисептичний та дезінфікуючий вплив на слиз дихальних шляхів та шкіру завдяки великій кількості хлориду натрію, який має противірусну, бактерицидну та протигрибкову дію!

У дитячому садочку №2 в Тернополі зробили соляну кімнату, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW