В Україні хочуть штрафувати порушників комендантської годиниНародні депутати України внесло до ВРУ законопроект, який передбачає встановлення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години.

Нагадаємо, що хоч комендантська година і діє з початком повномасштабного вторгення, ніякої відповідальності за її порушення жителі не несуть. Проте порушників можуть затримувати правохоронці, аби дізнатись, чому вони знаходяться на вулиці під час комендантської години.

Як відомо, на Миколаївщині комендантська година діє з 00:00 до 5:00.

Документ напрацювали спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією. Проєктом закону народні обранці планують встановити адміністративну відповідальність за:

  • порушення громадянами комендантської години, що тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 до 17 тисяч гривень)
  • порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану, що тягне за собою накладення штрафу на керівника суб’єкта господарювання, фізичну особу-підприємця від трьох тисяч до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 тисяч гривень до 102 тисяч гривень)

Наразі документ передано на розгляд керівництву парламенту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW