Львівський Архиєпископ УГКЦ заборонив знімати у храмах кліпи без особливого дозволуАрхиєпископ і Митрополит Львівський Ігор заборонив знімати кліпи у храмах без дозволу місцевого ієрарха.

Про це йдеться у заяві Львівської Архиєпархії УГКЦ на її сторінці у соцмережі.

"Наголошую, сьогодні, 27 жовтня, Василіанський Чин не проголошував жодної іншої офіційної заяви, крім перепрошення за допущення зйомок кліпу в храмі святого апостола Андрія. Архиєпархіальний уряд строго засуджує дії, які відбулися в храмі святого апостола Андрія. Надалі, без благословення місцевого ієрарха, не дозволено знімати кліпи у храмах! Вірні очікують від монахів Василіан більш конкретних дій та висновків", - зазначено у повідомленні.

Таким чином Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор відреагував на заяву отців Василіян Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, в якій повідомлялося, зокрема, наступне: "Ми не бажали отримати, і не отримали, жодної матеріальної винагороди за відеозйомки у храмі св. Андрія; ми не легковажимо Богооб’явленою правдою про людину, створену чоловіком і жінкою (Катехизм Католицької Церкви, nn. 2331-2400)".

Нагадаємо, на YouTube-каналі "Жадан та Собаки" опублікували новий відеокліп Христини Соловій та Сергія Жадана на пісню "Серце". Частина сцен кліпу відзняті у Церкві св. Андрія у Львові. Вона виступила проти зображеного у кліпі, про що повідомила на Facebook-сторінці храму.

"Хочемо виступити з приводу появи в мережі інтернет кліпу "Серце", за участю Христини Соловій та Сергія Жадана. Ми вже звернулися до них з проханням про видалення даного кліпу, оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу, про який ми наперед були поінформовані. Щиро всіх перепрошуємо", - йшлося у повідомленні.

Пізніше з'явилася інформація, що Церкві св. Андрія у Львові отримає нове керівництво через згаданий скандал.

Читайте також: Новий кліп "Жадан та Собаки" із Христиною Соловій обурив Церкву св. Андрія у Львові, - ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW