"Вважаю за необхідне висвітлити позицію": голвоа Великоберезовицької ОТГ Андрій Галайко розповів про обшуки НАБУЦими днями у кількох ЗМІ повідомляли про роботу НАБУ на Тернопільщині. Проводилися обшуки обшуки у відомого адвоката-мільйонера – Ростислава Лукашова, судді господарського суду та його помічника, і в керівництва Великоберезовицької ОТГ Андрія Галайка за отримання частини хабаря від загальної суми, яку вимагали, (350 000 доларів США).

Про це соціальній мережі Facebook писав активіст Роман Довбенко.

Голова Великоберезовицької ОТГ Андрія Галайка оприолюднив у Фейсбуці свій коментар з приводу подій.

"Інформація про обшуки у приміщенні Великоберезовицької селищної ради з’явилася в інтернеті на сторінках людей з неоднозначною репутацією та в різних анонімних джерелах. Уже цього було б достатньо, щоб усе описане поставити під сумнів.

Вважаю за необхідне висвітлити позицію і Великоберезовицької громади, тим більше, що офіційного прес-релізу від НАБУ досі немає. Робимо це, щоб донести правду, не породжувати кривотолкування, фантазії та чутки, які не відповідають дійсності.

Отже, історія тягнеться ще з часу, коли один з теперішніх підприємців, який судиться з громадою, був посадовою особою колишнього колгоспу.

Після розпаювання цього колгоспу, майнові сертифікати, як того вимагало законодавство, роздали людям, але майно в натурі не вивели. І тоді ця посадова особа колишнього колгоспу, яка створила уже своє підприємство, вирішила цим скористатися, назвавши себе правонаступником колгоспу та самовільно захопивши земельні ділянки під господарськими дворами.

З того часу і тягнеться боротьба між цим горе-підприємцем і владою на місці, яка не дає йому вкрасти ні приміщення, ні землю під ними. Документів про правонаступництво – немає. Суди тривають. Таким чином, незаконно використовується майно вже понад 15 років, за яке громада не отримала у вигляді податків та зборів ні копійки.

Значний час цей конфлікт перебуває у судах, але без документів підприємець не може нічого довести, оскільки раніше селищна рада, а тепер громада – постійно тримають питання на контролі та надають факти, які не дозволяють вкрасти майно в людей та землю в громади навіть на основі рішення судів.

Тому відповідально, як голова громади, заявляю:

– Жодних перемовин, які не відповідають букві та духу закону та які би порушували інтереси громади, ні з ким не веду, вимог, пов’язаних з іншою вигодою, окрім вигоди для бюджету та економічних інтересів громади, не виставляю.

– Категорично наполягатиму на всебічному розслідуванні з урахуванням усіх фактів та документів.

– Звертаюся до усіх на час проведення перевірок чи слідства довіряти лише офіційній інформації, дотримуватися інформаційної гігієни та вболівати за інтереси громади", - зазначив голова ОТГ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW