Закупив генератори за подвійною ціною: директорові Ніжинського водоканалу вручено підозруДиректору Водоканалу Ніжина, Олександру Марсову, вручили підозру через розтрату 4,5 млн грн при закупівлі генераторів, повідомляє Час Чернігівський.

Як повідомив депутат Ніжинської міськради Сергій Охонько у своїх соцмережах, техніку закупили за цінами, що вищі від ринкових вдвічі. Він також підтвердив, що є документально підтверджена інформація, що пану Марсову співробітники поліції вручили підозру.

На фейсбук-сторінці прокуратури області інформують, що досудове розслідування встановило: протягом листопада-грудня 2022 директор одного з комунальних підприємств Ніжинської міської ради, ігноруючи надану фахівцем з публічних закупівель інформацію про найбільш економічно вигідну цінову пропозицію за результатами аналізу ринку, одноособово підібрав підприємства з м. Кам’янське та уклав 6 договорів на придбання електрогенераторів загальною вартістю 12 млн грн за значно завищеними цінами.

Внаслідок вказаних злочинних дій місцевому бюджету завдано майже 4,5 млн грн збитків. Наразі прокурором стосовно підозрюваного направлено клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Кваліфікація дій Марсова правоохоронцями - розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану, у великих та особливо великих розмірах (ч. 4, 5 ст. 191 КК України). Санкції - від 5 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права. обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW