Україну накрила негода: через це спостерігаються суттєві затримки курсування потягівПопри стихію на більшості території країни, поїзди продовжують рух. Залізничники на місцях з ночі оперативно ліквідовують наслідки та уможливлюють курсування поїздів. Через це є затримка курсування окремих поїздів. 

Про це повідомляє редакція 056.

У деяких регіонах вітер спричинив падіння дерев на колії, проблеми з сигнальною системою та електромережею.

Через це в Україні маємо низку суттєвих затримок, за якими можна в онлайн-режимі слідкувати на https://uz-vezemo.uz.gov.ua/delay form.

Пасажирів цих рейсів в Укрзалізниці просять інформувати провідників та стюардів щодо необхідних пересадок. Диспетчери компанії централізовано координуватимуть рух і тривалість зупинок, щоб негода якомога менше вплинула на ваші плани.

Крім того, в компанії нагадують всім зустрічаючим та проводжаючим, що дізнатися час та колію прибуття або відправки можна безпосередньо у застосунку та чат-ботах у розділі "онлайн-табло".

У Києві попри шквальний вітер, що примудрився пошкодити накриття приміського вокзалу, усі приміські поїзди та Kyiv City Express прямують чітко за розкладом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW