Зрада відміняється - що у Чернівцях із повторним капремонтом вулиці РуськоїНа вулиці Руській планують робити капітальний ремонт. Тільки ремонтуватимуть не ту ділянку, яку збиралися спочатку.

14 вересня цього року сайт 0372.ua звернув увагу, що в системі Prozorro зʼявився тендер на капремонт вулиці Руської на ділянці від Сагайдачного до Січових Стрільців з оголошеною вартістю у понад 36 млн грн. 

Тендер відбувся 20 вересня Переможцем стало ТОВ "Техно-Буд-Центр" з пропозицією 34 млн 898 тис. 160 грн.

Зрада відміняється - що у Чернівцях із повторним капремонтом вулиці Руської, фото-1

Підпишіться на наш Viber

Потім виявилося, що у 2019 році вже капітально ремонтували частину тієї ділянки, ремонт якої запланували у 2023 році. А саме проміжок від вулиці Сагайдачного до  Шевченка. Вартість робот була близько 36 млн грн - про що йшлося в публікації видання Погляд.

Зрада відміняється - що у Чернівцях із повторним капремонтом вулиці Руської, фото-2

Тому ми вирішили дізнатися у Чернівецької міської ради, із чим повʼязано те, що в капремонт 2023 року включили ділянку, яку ремонтували капітально у 2019 році. Для цього ми направили офіційний запит.

У відповіді на запит міський Департамент інфраструктури і благоустрою повідомив, що ділянку і від Сагайдачного до Шевченка ремонтувати не планують. Проєктно-кошторисну документацію по даному об’єкту скоригували, та планується відремонтувати вул. Руську на ділянці, яку в 2019 році не чіпали. А саме від вулиці Зеленої до Січових Стрільців.

Зрада відміняється - що у Чернівцях із повторним капремонтом вулиці Руської, фото-3

Читайте також:

  • Коли у Чернівцях "закопають" вулицю Кафедральну
  • У Чернівцях купили більше автобусів на два комунальних маршрути


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW