За що українців штрафують на десятки тисяч гривень: пояснення податкової службиАктивність українців у соціальних мережах стає дедалі вищою. Багато хто використовує цей інструмент не тільки для особистого користування, а й для заробітку. При цьому далеко не всі українці прагнуть вести бізнес чесно і платити податки - про це повідомляє ДПСУ.

Податківці публікують дані про виявлені під час перевірок порушення. Так, нещодавно було оприлюднено відомості про кількість підприємців, які ведуть незаконний бізнес у кількох областях нашої країни.

У столиці співробітниками податкової служби було виявлено інтернет-магазин, який торгував дорогими смартфонами, не надаючи клієнтам розрахункових документів (тобто без застосування РРО/ПРРО).

У Хмельницькій області було оштрафовано одразу вісім підприємців, які здійснювали торгівлю різними товарами без реєстрації.

У Київській області оштрафували підприємців, які продавали в соцмережах косметику, а гроші від клієнтів отримували за допомогою системи LiqPay, податки вони не платили.

Повідомляється також, що незаконно працюючий магазин було виявлено в Житомирі. Підприємці торгували електроінструментами.

У ДПСУ розповіли, що перевірки проводяться постійно. Так, тільки в Дніпропетровській області наразі перевіряють законність підприємницької діяльності ста інтернет-магазинів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW