Роковини визволення від фашистських загарбників: у Покровську вшанували пам’ять полеглих воїнівСьогодні, 28 жовтня, Україна відзначає 79-ті роковини Дня визволення від фашистських загарбників.

На чолі з начальником Покровської МВА Сергієм Добряком його заступники та представники силових структур взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до братської могили полеглим воїнам, які віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України під час Другої світової війни.

Роковини визволення від фашистських загарбників: у Покровську вшанували пам’ять полеглих воїнів, фото-1

Ця дата є відлунням мужньої боротьби в історії України, що нагадує нам про героїчні сторінки минулого. Війна — це завжди велике випробування для кожної нації, і свяченою є пам'ять про тих, хто віддав своє життя за свободу рідної землі.

Роковини визволення від фашистських загарбників: у Покровську вшанували пам’ять полеглих воїнів, фото-2

На жаль, Україна продовжує стикатися з викликами сучасності, і наші бійці сьогодні також захищають суверенітет та незалежність нашої країни. Навіть через багато років, українці знову стоять на передовій, готові жертвувати власними життями заради майбутнього.

Роковини визволення від фашистських загарбників: у Покровську вшанували пам’ять полеглих воїнів, фото-3

Сьогодні учасники заходу на шану подвигів минулих поколінь поклали живі квіти на братську могилу воїнів-визволителів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, полеглих у Другій світовій війні.

Роковини визволення від фашистських загарбників: у Покровську вшанували пам’ять полеглих воїнів, фото-4

«У День визволення України від фашистських загарбників ми продовжуємо боротьбу за мирне майбутнє нашої країни. На фронті й у тилу ми відчайдушно боремося з підступними й жорстокими окупантами. Тепер вже з російськими. Ми захищаємо рідну державу від агресора, який знищує мирну інфраструктуру, який хоче відібрати нашу незалежність та зруйнувати нас як націю. Проте у нього нічого не вийде. Ми знову обов?язково переможемо та визволимо нашу рідну державу від рашистської орди. У пам?ять про всі покоління українців, які боролися за свободу в минулі роки, в пам?ять про всіх українських воїнів, які захищають державні кордони ціною власного життя, та заради нашого майбутнього. І нехай героїчні подвиги наших предків тільки додають сил та впевненості сучасним захисникам. Україна була, є і буде. Вільною і незалежною», — зазначив під час церемонії Сергій Добряк.

Роковини визволення від фашистських загарбників: у Покровську вшанували пам’ять полеглих воїнів, фото-5

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW