Заходи для дітей та дорослих проводять у гуманітарних хабах ДонеччиниГуманітарні хаби Донеччини проводять для дітей та дорослих, що проживають в евакуації різноманітні заходи, повідомляють в Донецькій облдержадміністрації.

Зокрема у хабі “Наш Краматорськ”, що знаходиться у Києві, відбулися заняття з підготовки до школи, «Мовного клубу», малювання нетрадиційним способом за допомогою долоньок та ватних паличок.

У центрі підтримки ВПО Краматорського району «Ми разом» у м. Дніпро проведено тренінгове заняття «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами», заняття з йоги для дорослих та дітей, групові заняття з логопедом, створення дітьми привидів з паперу.

У гуманітарному центрі допомоги мешканцям Торецької громади «З Торецьком у серці» у м. Дніпро відбулось заняття з йоги, майстер-клас з макаронних виробів.

Центром підтримки мешканців міста Маріуполь та Маріупольського району «Я Маріуполь» у м. Хмельницький організовано відвідування дітьми екскурсії на підприємство «Електротранс», вони побували у майстерні та побачили найдовший тролейбус.

Центром підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці» у м. Полтава організовано відвідування мешканцями громади концерту «Відкриті серця» у Полтавській філармонії; EcoShool з майстер-класом «Веселі хом’ячки», який направлено на підтримку ментального здоров’я. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW