"Передала військовим неробочу техніку": блогерка Верба вляпалася у скандалМолоду і скандальну блогерку Юлію Вербу, яку критикували за дорогі покупки і хвастощі в мережі, звинуватили в тому, що вона передала на фронт непридатні автомобілі, пише Главред.

За інформацією Обозревателя, мовляв Верба, яка раніше заявляла, що допомагає ЗСУ, але тихо, тепер допомогла так, що про це дізналася вся Україна.

Зокрема, як розповів український розвідник з позивним "Прометей", Верба передала автомобілі на фронт, показавши на своїй сторінці відповідні фото. "Прометей" зазначив, що техніка від блогерки непридатна для використання, і назвав це "плювком в обличчя військових".

"Прометей" переконаний, що Юлія здійснює подібні "благодійні" вчинки виключно "заради хайпу". Захисник висловив думку, що передавати "таке" військовим на допомогу – це сором", - пише ЗМІ.

Видання також цитує слова військового: "Привезти якісь "корчі"... Мало того, я розумію, якби це були якісь іномарки тощо, але це "корчі" часів СРСР".

За словами військового, це плювок військовим в обличчя.

"Але не тільки від неї. Багато українців зараз плюють в обличчя військовим України. Верба цьому показник. Я не кажу про всіх. Але давайте реально подивимося на ситуацію. Багато хто навіть не знає, що таке "Азовсталь". Капець. Молоді люди, які постійно сидять в інтернет-ресурсах, вони не знають за "Азовсталь", вони не знають про ситуацію на сьогодні. І не хочуть дізнаватися. Тому що вони "живуть", – обурений герой.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW