Махінації будуть припинені: в Україні планують ввести обов’язкову фіксацію пробігу під час перереєстрації автоНа українських автомобілістів невдовзі чекають нові зміни, які допоможуть боротися з махінаціями з пробігами автомобілів. У Верховній Раді розглядають проєкти нововведень, що передбачають обов’язкову фіксацію пробігу під час перереєстрації транспортних засобів. Про це повідомили в Інституті досліджень авторинку, пише Motor Media Review.

Пояснюється, що серед продавців вживаних автомобілів зустрічається багато недобросовісних людей, які займаються "скруткою" пробігу. Як показує статистика, в Україні близько 40% авто мали незаконні втручання в одометри.

У зв'язку з цим, щоб запобігти подібним правопорушенням, народні депутати пропонують ввести на рівні закону необхідність фіксації показників пробігу свого автомобіля під час реєстрації або кожної перереєстрації.

Крім того, розглядається можливість забезпечення отримання інформації про транспортні засоби з інших країн фізичними та юридичними особами, щоб це відбувалось ще до ввезення в Україну. З цією метою планують використовувати реєстри транспортних засобів за VIN-кодом.

Відповідний законопроєкт, ймовірно, перебуває на стадії доопрацювань. При цьому в документі не зазначається, яке покарання загрожує за махінації з пробігами автомобілів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW