Ринок праці в Україні: 7 незвичайних і високооплачуваних вакансій



Ринок праці в Україні є живим та розмаїтим. Окрім традиційних посад, таких як менеджери, вчителі чи адміністратори, там існують незвичайні. Редакція RБK-Україна поділилася інформацією про кілька таких вакансій з зарплатами, які перевищують 30 000 гривень на місяць.

Дегустатор соків

Компанія Nakas Group шукає дегустатора соків для оцінки якості та смаку натуральних напоїв у Києві. Фахівцю пропонують зарплату до 30 000 гривень. Робота включає в себе проведення дегустацій та взаємодію з виробництвом. Також обіцяють креативне оточення та гнучкий графік.

Перукар для собак

Грумінг салон Groom Dog шукає перукаря для собак у Полтаві. Фахівцю пропонують зарплату до 30 000 гривень та роботу з домашніми улюбленцями. Компанія пропонує комфортні умови праці, навчання та розвиток, корпоративний вигляд і багато інших переваг.

Гравець

Компанія GameTest Pro, що спеціалізується на тестуванні ігор, шукає геймера в Києві з можливістю заробляти до 30 000 гривень. Робочі обов'язки включають гру в ігри, тестування програмного забезпечення та документацію. Компанія пропонує повну підготовку та навчання, зручний графік та сучасний офіс.

Швачка на масовку

Компанія "Крій пошив, ТОВ" шукає швачку в Одесі з можливістю заробляти до 32 000 гривень. Робочі обов'язки включають шиття одягу з трикотажних полотен чи текстилю. Компанія пропонує комфортні умови праці та різні бонуси, включаючи транспортну підтримку.

Спеціаліст з пошуку інформації

Компанія go4CFO, яка спеціалізується на фінансовому управлінні для малих та середніх підприємств, шукає спеціаліста з пошуку інформації з можливістю заробляти до 35 000 гривень. Завдання включають пошук грантових програм в Україні, Європі та США та аналіз отриманої інформації. Робота передбачає віддалений формат роботи, гнучкий графік та розвиток в компанії.

Геолог станції ГТД

Компанія Endevour, яка надає сервісні послуги в галузі буріння свердловин нафти та газу, шукає геолога станції геолого-технологічних досліджень (ГТД) з можливістю заробляти до 40 000 гривень. Робота включає в себе моніторинг параметрів буріння, розпізнавання небезпечних ситуацій та роботу з даними. Вакансія передбачає вахтовий графік, навчання, безкоштовне харчування та житло для іногородніх співробітників.

Сомельє міцної групи

Компанія Good Wine шукає сомельє міцної групи для одного з магазинів у Києві. Зарплата може досягати 45 000 гривень. Робочі обов'язки включають дегустацію вин і міцних напоїв, а також навчання в школі сомельє.

Авіаконструктор (створення БПЛА)

Науково-виробнича компанія Ukrainian Military Technologies, що спеціалізується на розробці безпілотних літальних апаратів (БПЛА), шукає авіаконструктора в Києві з можливістю заробляти до 80 000 гривень. Робочі обов'язки включають розробку нових моделей БПЛА та проєктування двигунів внутрішнього згорання.

Механік-водій танка

Військова частина А4741 оголошує набір кандидатів для військової служби за контрактом, включаючи механіка-водія танка. Зарплата може становити до 120 000 гривень, а служба передбачає виконання бойових завдань пов'язаних із захистом України. Кандидатам обіцяють соціальну підтримку, навчання та розвиток, можливості для кар'єрного росту та багато інших переваг.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW