Як раз і назавжди позбутися тарганів на кухні: покрокова інструкціяКухня завжди була і залишається центром домашнього затишку, де ми готуємо їжу та збираємося разом з родиною та друзями. Проте, вона також може стати улюбленим місцем для непрошених гостей - тарганів. Варто пам'ятати, що таргани не лише викликають огиду, але й можуть переносити збудники багатьох захворювань, інфекції та алергічні реакції. Отже, якщо ви виявили цих незванців на своїй кухні, діяти потрібно якнайшвидше.

Як позбутися тарганів

Перш за все, важливо ретельно перевірити всі меблі на кухні, включаючи шафи, ящики та кухонну плиту. Таргани можуть ховатися в найнесподіваниших місцях, включаючи щілини між пачками круп та іншими продуктами. Якщо ви знайшли гнізда, обробіть їх інсектицидами для ефективного видалення.

Переконайтесь, що на полицях та в шафах немає залишків продуктів, круп, а особливо цукру. Після цього вимийте всі полиці та ящики на кухні.

Там, де це можливо, розташуйте смужки або крапки з пастою, які відлякуватимуть тарганів. Також, герметично закрийте всі можливі входи для тарганів, включаючи щілини і тріщини навколо газових і водопровідних труб.

Позбутися тарганів за допомогою народних методів

Деякі люди намагаються уникати хімічних препаратів для боротьби з тарганами та використовувати народні методи. Ось деякі з них:

  • борна кислота та кремнезем: розсипайте їх на місцях, де таргани зазвичай з'являються;
  • нашатирний спирт: протріть усі кухонні поверхні цим спиртом після прибирання;
  • оцет: протріть кухонні поверхні розчином оцту та води у пропорціях 1:1;
  • саморобні пастки: застосуйте миски, змащені маслом або вазеліном, і покладіть на дно цукор, крихти печива або пиво (аргани потраплять у пастку та не зможуть вибратися).


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW